השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7277987
סליקת אשראי

סליקת אשראי

קטגוריות

סליקת אשראיבעידן המודרני, סליקת אשראי היא אחת הדרכים החדשות לביצוע עסקאות וביצוע תשלומים עבורן, לעסקים וללקוחות כאחד.
תשלום באמצעי זה על ידי הלקוחות מהווה חלק ניכר ממחזור פעילות המכירה בקופת בית העסק. תשלום באמצעות מסופון נייד או נייח, נמצא בצמיחה מתמדת ומהווה מבחינת הלקוח ובית העסק תחליף בטוח ונוח לאמצעי תשלום אחרים כגון המחאות, שטרות חוב, העברה בנקאית. הגמישות בבחירת תנאי התשלום בעסקת אשראי על ידי הגדרת מספר תשלומים בפריסה רחבה והביטחון בקבלת התשלום הן מצד הלקוח והן מצד בית העסק, מהווה בסיס נוח לקידום המכירה וסגירת עסקת המכירה בתנאים שהכי נוחים ומתאימים לשני הצדדים.

כיבוד וסליקת כרטיסי אשראי בבית העסק

באמצעות קופה רושמת או אופציות אחרות, מגדיל את מחזור ההכנסות באופן מוכח וזאת בעקבות הגמישות שיש ללקוח בזמינות ובחירת אופן התשלום לעומת כסף מזומן שלא תמיד זמין בארנק. כל עסק חייב לבחור בקפידה את הפתרונות המתאימים לו וההולמים את צרכיו. אנו בחברת ניו פיי נעמיד לרשותך את כל ניסיוננו באיתור צרכיך ונציע לך מגוון רחב של פתרונות המקלים במידה רבה את גביית התשלומים, מזרזים אותה והופכים אותה לידידותית יותר ובטוחה יותר.

האמצעי היעיל והנוח ביותר

בעבר חלק גדול מהתשלומים בוצעו באמצעות המחאות, שעברו במרכז מעקב והסתרה. במרכז הזה בוצעו העברות הכספים לבנקים בהתאם לסכומי ההמחאות, מה שהקל מאוד את עבודת המעקב אחרי תנועת הכספים. כניסתם של הכירטוסים המשיכה את אותו הקו, כאשר ההבדל הוא שלא נדרשה המתנה ארוכה על מנת לוודא את תקפות התשלום. המכשירים הידניים אמנם היו בשימוש במשך תקופה מסוימת אבל הם עברו מהעולם במהירות יחסית. בתוך זמן קצר העדיפו עסקים רבים מכשיר סליקת כרטיסי אשראי המאפשר גביה באמצעי זה על פני המחאות, שהבדיקה שלהן מסורבלת.סליקת כרטיסי אשראי

פתרון תשלום מהיר ומאובטח הנותן מרשם להגדלת ההכנסות

רוב העסקים כיום, כמעט בכל תחומי העיסוק, נעזרים במכשירים שונים, כמו קופות ממוחשבות שכל מטרתם היא הגדלת המהירות והאמינות של ביצוע התשלומים. אחת התופעות שמביא איתו העידן המודרני היא חוסר סבלנות של לקוחות. התופעה של לקוח העוזב עגלת קניות ופשוט יוצא מהחנות הופכת לנפוצה, ומבחינת העסק מדובר בהפסד הכנסה משמעותי. חברת ניו פיי מספקת פתרונות לעסקים מכל הסוגים בתחום מכשירים המבצעים את פעולות אלה. החברה משווקת את המוצרים של חברת Castles הבינלאומיות ומשמשת אלטרנטיבה ראויה לחברות אחרות הפועלות גם הן בישראל. היתרון היחסי שלנו הוא בחדשנות של המכשירים, במהירות הפעולה שלהם ובעובדה שמאחורי הפיתוח שלהם עומדת חברה גדולה ואמינה.

הערך המוסף של סליקת אשראי

העתיד הקרוב יזמן לכולנו מספר שינויים בהרגלי התשלום שהורגלנו להם עד כה, להלן מספר נקודות שכדאי לך כבעל עסק לבדוק לפני בחירת המסוף.

EMV level 1 and 2

לאחר שרוב המדינות בעולם עברו לתשלום בטוח באמצעות הקשת קוד סודי במעמד ביצוע העסקה גם בישראל נערכים להטמעת התהליך בעתיד הקרוב. לשם כך מונפקים על ידי החברות כרטיסים עם שבב חכם, בזמן ביצוע העסקה הוא מוכנס לקורא חכם שמובנה בתוך המסופון, והלקוח מאמת את תנאי העסקה על ידי הקשת הקוד הסודי. כל דגמי המסופנים של חברת ניו פיי כוללים קורא חכם מובנה בתוך המכשיר שעומד בתקנים המחמירים הבינלאומיים כפי שהחברות דורשות.

NFC תשלום באמצעות שבב קרבה

טכנולוגיית RFD מאפשרת שידור בגלי רדיו לטווח קצר, הפרטים שמקודדים על גבי שבב חכם מועברים ללא מגע פיזי לקורא חכם שמותקן בתוך המסופון. תהליך זה מאפשר ביצוע עסקה מהיר ומאובטח שחוסך את תהליך העברה במסופון, העתיד הקרוב יעביר את הכרטיסים הפיזיים שנמצאים אצלנו בארנק לאשראי חכם שמקודד בתוך הטלפונים החכמים שאנו נושאים. תהליך זה יאפשר לנו תשלום על ידי קירוב הטלפון החכם למסופון הסליקה. כל דגמי המסופונים של חברת ניו פיי מכילים את היכולת הטכנולוגית העתידית של NFC. ניו פיי היא אחת החברות המתקדמות והבולטות בשוק בתחום קופות רושמות, עמדות מכירה רב שימושיות, מסופים ניידים ונייחים. בנוסף לאלה ובקשר הדוק איתם מציעה החברה גם אפליקציות שעון נוכחות, שירות אבטחת פירעון המחאות ואפשרות לניהול מלאי בצורה יעילה וקלה.

מחפשים טכנולוגיית סליקת אשראי מתקדמת, איכותית ויעילה? צרו קשר עם חברת ניו פיי וקדמו את העסק שלכם כמה רמות מעלה. המכשירים החכמים שלנו מאפשרים לעסק להשתלב בצורה טובה בעולם העסקים המודרני והתובעני, הסוגד למהירות וליעילות, אבל מאפשר גם רווחיות גבוהה העולה בהתמדה לעסק.

קרא עוד : נייר טרמי