השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7277987
נייר טרמי

נייר טרמי

קטגוריות

השימוש נייר טרמי בקופות רושמות ומסופי אשראי מהווה חלק חשוב בפעילות השוטפת בבית העסק. דוחות הקופה ושוברי האשראי המודפסים אמורים לשמש את בית העסק להמשך מעקב תקבולים וניהול הספרים למשך תקופה ארוכה של 7 שנים. קופות רושמות, מכשירים לסליקת אשראי ומוצרים דומים אחרים, אשר משמשים בעלי עסקים בכל יום, עושים שימוש בנייר טרמי להדפסת הקבלות השונות שהם מנפיקים. כל עסק זקוק למלאי על מנת לתחזק את המכשירים הללו. חברת ניו פיי מציעה נייר איכותי, אשר מחזיק מעמד לאורך זמן, במחירים משתלמים במיוחד.

מהו נייר טרמי

נייר דק יחסית, אשר הכתיבה עליו מתבצעת באמצעות חום. הוא שימושי מאד וגם חסכוני מאד לעסקים, משום שהוא אינו דורש דיו עבור ההדפסה עליו. קופה רושמת וכן מכשירי סליקה רבים לכרטיסי אשראי, פועלים באמצעות נייר טרמי ולכן יש לו ביקוש רב בקרב בעלי עסקים. חברת ניו פיי משווקת נייר מסוג טרמי מקצועי לעסקים אשר משתמשים במכשירים מסוג זה, כמו גם את המכשירים עצמם, כמובן. בחברת ניו פיי תמצאו את המכשירים האיכותיים והמקצועיים ביותר לבעלי עסקים, אשר משווקים לבעלי העסקים עם מלאי מתאים לשימוש קבוע. רכישת הנייר הטרמי מחברת ניו פיי היא משתלמת במיוחד, בזכות המחירים הנוחים שאנו מציעים והשירות המקצועי והאדיב שלנו, שכבר מוכר ללקוחותינו הוותיקים.

מחפשים נייר טרמי? פנו כבר עכשיו ל- ניו פיי, ותיהנו משירות אדיב, מהיר ומסור, ממחירים משתלמים ונוחים במיוחד, וכמובן מאיכות גבוהה לכל סוגי המכשירים.
להלן פרסום של רשות המיסים בנוגע לשימוש בנייר טרמי:
הודעה לציבור
ט"ז חשון, תש"ע
3 נובמבר, 2009

שימוש בנייר טרמי

בעקבות השימוש ההולך וגובר בנייר טרמי, לצורך הפקת תיעוד פנים: שוברי קבלה, סרט קופה רושמת, חשבוניות, הודעות זיכוי, אנו מפנים את תשומת ליבו של הציבור לעובדה שחשיפת הנייר למקור חם, יכולה לגרום לאובדן הפרטים המודפסים על גבי הנייר, על כל המשתמע מכך. אנו מפנים את הציבור לפרק ד' שבהוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות) התשל"ג- 1973, בו נאמר כדלקמן: בסעיף 21 (ב) הדן באופן הרישום: "................ רישום כאמור ייעשה באופן שהוא יישאר קריא וברור למשך התקופה הנדרשת לפי הוראות אלה; ובסעיף 25 (ג) הדן בשמירת מערכת החשבונות: מערכת החשבונות תישמר במשך שבע שנים......."  קרא עוד:  לחץ כאן
ההוראות הנ"ל מחייבות את עורכי תיעוד הפנים להפיק את התיעוד הנמסר ללקוח על גבי נייר באיכות הנדרשת בהוראות ואת ציבור המשתמשים לאחסון בתנאים נאותים, אשר יתרמו לשמירת התיעוד כאמור בהוראות.
יש לשים לב, כי אי עמידה כאמור לעיל יכול לגרום למשלוח הודעות על אי קבילות פנקסים וכמו כן, לאי הכרה בהוצאות.
לאור זאת, מתבקש הציבור ובמיוחד הנישומים / העוסקים המפיקים תיעוד פנים, להקפיד ולהכניס לשימוש תיעוד פנים שיהיה קריא וברור למשך כל התקופה הנדרשת עפ"י הוראות ניהול פנקסים- (7 שנים).
חברת ניו פיי משווקת ומוכרת גלילי נייר טרמי איכותיים שעומדים בדרישות התקן של מס הכנסה ועמידים למשך 7 שנים.
קרא עוד : סליקת כרטיסי אשראי
קרא עוד : מוצרים נלווים