השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7277987
מסוף EMV

מסוף EMV

קטגוריות

מסוף EMV היא מהפכת הסליקה החדשה שפוקדת את ישראל החל מ-2016. ובכן, מהי סליקת EMV? בחודשים האחרונים נחשפתם להמון ידיעות וחדשות מהבנקים וחברות האשראי שבשנת 2016 מהפכת ה-EMV בישראל יוצאת לדרך. אבל מה בדיוק הוא EMV? כאן באתר ניו פיי נפרט על סליקה חכמה בתקן EMV וגם נאפשר לכם לרכוש או לקבל הצעות מחיר לגבי מסופוני סליקה מותאמים וכך תהיו מוכנים לשינויים המשמעותיים.

מהי סליקת EMV

אם קיבלת לאחרונה כרטיס אשראי חדש מהבנק שלך או חברת האשראי, הבחנת בוודאי שהוא נראה קצת שונה. החל מחודש אוקטובר 2015 על פי הנחיית בנק ישראל כל הכרטיסים החדשים שיונפקו יהיו מצוידים ברכיב שנקרא טכנולוגיית EMV והם מכילים שבב מחשב - קטן שהוא מאוד קשה לזיוף. בחירת מסוף EMV יכולה להיות מצוינת עבור אלו המעוניינים בפתרונות קבלת תשלום מצוינים עבור העסק שלהם. כך תוכלו לקבל תשלומים בצורה הבטוחה ביותר וללא שום חששות מיותרות. תוכלו לפנות אל חברת כדי להשיג מענה מעולה בכל הנוגע לפתרונות תשלום יעילים וטכנולוגיים, כך שזה יהיה מאוד חשוב לבחור במענה כזה בנוגע אל סליקת EMV.

שיטת הסליקה החדשה

מסוף EMVהטכנולוגיה הקיימת כיום בישראל בביצוע עסקאות בכרטיס אשראי על ידי קריאת הפס המגנטי היא מאוד מיושנת, פרוצה וקלה לזיופים שכפולים והונאות. נזקים בהיקפים של עשרות מיליונים מידי שנה כתוצאה משימוש לא מורשה בכרטיסים נופלים על בעלי העסקים וחברות כרטיסי האשראי בישראל. הרצון של בנק ישראל לעודד תחרות בשוק הסליקה בישראל והנחיותיו לבנקים וחברות האשראי לאמץ טכנולוגיה חדישה ובטוחה יותר בסליקת כרטיסי אשראי הוסיפו מוטיבציה לביצוע המעבר בהקדם.

סליקה חכמה עם מסוף EMV בניו פיי

אז איך בדיוק זה ישפיע על העסק שלכם? בתור התחלה, תהיו זקוקים למכשיר סליקה מתקדם שיודע לקרוא את פרטי כרטיס האשראי דרך השבב שעל הכרטיס. במעמד העסקה הלקוח יידרש לאשר את פרטי העסקה וסכום החיוב על ידי הקשת הקוד הסודי של כרטיס האשראי שברשותו על גבי מכשיר הסליקה. בעתיד עסקים שאין להם מכשיר סליקה תומך תקן EMV, האחריות במקרה של כשל בעסקה תהיה על בית העסק. חברת האשראי שדרכה הוא סולק לא תבטח את העסקה כפי שהיא נוהגת לבצע זאת כיום ובית העסק יישא במלוא הנזק הכספי של אובדן העסקה. האם זו טכנולוגיה חדשה לחלוטין? לא. רוב העולם, כולל אירופה וארצות הברית מבצעים עסקאות בכרטיסי אשראי באמצעות כרטיסי שבב במשך שנים. ישראל היא בעצם בין השווקים האחרונים לביצוע המעבר לטכנולוגיה EMV ועדיין משתמשת כרטיסים מגנטיים-פס בלבד. כאמור, המעבר לסליקת EMV הוא פשוט מאוד ואנחנו בחברת xpay נסייע לכם לעשות זאת בקלות. לפיכך כל שאתם צריכים לעשות כעת זה לבחור בחברת ניו פיי כדי לקנות מסוף EMV וכך גם תוכלו לקבל שירותי התקנה של המסוף וכל מה שרק תצטרכו כדי שהעסק שלכם יתפקד בדיוק כפי שהייתם רוצים ומצפים. כך תשיגו פתרון סליקת EMV שיהיה מצוין.

מעוניינים בפרטים נוספים והצעות מחיר למסוף? צרו עימנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
קראו עוד: סליקת כרטיסי אשראי
קראו עוד: קופות ממוחשבות