השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7277987
קופות ממוחשבות

קופות ממוחשבות

קטגוריות

החידושים הטכנולוגיים וההתקדמות האדירה בעשורים האחרונים אפשרה ניצול יעיל יותר של החומרה העומדת לרשות העסק ושילוב טוב יותר של תוכנות שונות לייעול שלו. למעשה, החשיבה בקרב מנהלי ובעלי עסקים רבים היא שילוב של חומרה ותוכנה כאחת על מנת להשיג שילוב של מטרות שונות בעת ובעונה אחת.

כל עסק חייב להבטיח יעילות מירבית בטיפול במזומנים, חיובי האשראי וההמחאות המתקבלות בו כעניין שבשגרה. מובן מאליו שמלבד קופות ממוחשבות שצריכים להתקיים בעסק נהלי קבע לטיפול בנושאים אלה ואולם קופות ממוחשבות מסייעות מאוד במספר רב של פעולות, בעיקר אם היא מחוברת לתוכנות מחשב ו/או אפליקציות נוספות לניהול מלאי, מכירות ומשאבי אנוש.

קופות ממוחשבות - עמדת מכירה המהווה פתרון כולל

חברת ניו פיי NewPay נענתה לאתגרים שמציבה הטכנולוגיה המודרנית וניתן להשיג באמצעותה קופות ממוחשבות לעסק, שתאגד בתוכה מספר פונקציות, שהצירוף של כולן יחד משמש בסיס לניהול יעיל ורווחי של העסק בכללותו.
קופות ממוחשבות מתאימות במיוחד למסעדות, פאבים, פיצריות וחנויות כגון חנויות אופנה.

רישום התקבולים: כאמור, קופת מחשב מאפשרת את רישום התקבולים בכל צורה שהם מגיעים. ניתן לקבל תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי, תוך בדיקה מיידית שלהם באמצעות תוכנת קופה. ניתן לקבל המחאות, כאשר ישנן דרכים לאשר אותן במהירות יחסית ולוודא, מעבר לזהותו של מוסר כתב ההמחאה, גם את מידת האמינות שלה.

דו"חות שונים: מעבר לניהול עמדת מכירה, קופות ממוחשבות, כאמור, יכולות להתחבר לתוכנות ניהול מחסנים או תוכנות ניהול כלליות, המאפשרות מעקב און ליין אחר המלאים בעסק. החשיבות של מערכת כוללת כזאת עולה ככל שחיי המדף של הסחורות שהעסק משווק הם קצרים יותר ומאפשרת לו לנתב את הרכישות בהתאם למלאי הקיים ולתזמן אותן בצורה שלא תזיק לעסק ותגרום הפסדים בעקבות השמדת מלאי שהוא פג תוקף.

מעקב מתמיד אחרי המלאי יכול לעלות במהירות יחסית על חוסרים בלתי הגיוניים, כאשר המלאי במחסן קטן מהמלאי שאמור להיות בו הרבה מעבר לטעות סטטיסטית סבירה. במצב הזה יכול בעל העסק למקד את הבעיה ולפתור אותה במהירות תוך לכידת האשמים בבעיה.

קופות ממוחשבות וניהול יעיל

ידע הוא כוח והצטברות נתונים הנראית סתמית ובלתי ניתנת לשליטה לכאורה, מעניקה למי שיודע לשאול את השאלות הנכונות כוח רב. הפקת דו"חות על פי חתכים שונים יכולה להצביע על נקודות חוזק ונקודות חולשה, שתגובה נאותה עליהן תגדיל את ההכנסות בעסק.

דוגמה לדו"חות כאלה היא דו"חות מכירה לפי שעות ביממה. הדוחות הללו מציפים את השעות החלשות, שבדרך כלל חוזרות על עצמן. עסק שרואה בכך בעיה יכול לערוך מבצעים (דוגמת "שעה מאושרת" בארה"ב למשל) על מנת לעבות את המכירה בשעות הללו.

מעבר לכל אלה יכולות קופות ממוחשבות להתחבר לאפליקציה של שעון נוכחות, מה שמאפשר לבעל העסק לנטר גם את מועדי הכניסה והיציאה של העובדים. בהקשר זה ראוי לציין את חוקי העבודה החדשים המחייבים שעוני נוכחות איכותיים.

חברת ניו פיי NewPay מספקת קופות ממוחשבות שהם פתרונות טכניים איכותיים למגוון רחב של עסקים. אז אם אתם מתלבטים עדיין באיזו מערכת לבחור, ולפני שאתם מתחייבים על רכישת מערכות שעלולות לעלות ממון רב, כדאי לשמוע מה יש לחברה הזאת להציע. ההצעות שתוצענה לכם עשויות להפתיע אתכם, באפקטיביות שלהן ולא פחות מכך – בעלות שווה לכל נפש.

קרא עוד : קופות רושמות
קרא עוד : סליקת כרטיסי אשראי