השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7277987
מסלול רכישה

מסלול רכישה

מעוניינים לרכוש קופות או מסופוני אשראי לבית העסק? אנו בחברת New-Pay מציעים מסלול רכישה משתלם במיוחד:

קניית קופה ממוחשבת / קופה רושמת

בטרם נחפש קופה ממוחשבת / קופה רושמת למכירה, עלינו לשאול את עצמנו מהו אורח חיי המוצר ובמשך כמה זמן נוכל ליהנות משירותיו בהתאמה לצרכינו. מוצרינו ידועים באמינותם לאורך שנים רבות לפיכך אנו מתחייבים לתמוך בפעילות המוצר לשירותיו של הלקוח במשך 7 שנים מיום הרכישה.

אם נביא בחשבון שעלות רכישת המוצר מוחזרת לאחר 24 חודשי שכירות לערך, אזי מסלול זה משתלם כלכלית לאין שיעור לעומת מסלול השכירות וזאת אם נביא בחשבון שימוש לאורך זמן שעולה על 18 חודשי שכירות לפחות.

קניית מסופון נייד / מסופון נייח

כשם שעלינו לשאול את עצמנו מהו אורח חייה של הקופה הרושמת או הממוחשבת שאנו רוכשים, כך גם עלינו לשאול את עצמנו מהו אורך חייו של מסופון האשראי. היות והמוצרים הינם מוצרים איכותיים ואמינים, גם במקרה של רכישת מסופון נייד או נייח, אנו בחברת New-Pay מציעים ללקוחותינו תמיכה במשך 7 שנים.

שיקולים עיקריים אליהם יש להתייחס טרם רכישת או השכרת קופות או מסופוני אשראי

בטרם בוחרים מסלול רכישה או השכרה, יש להשוות בין שני המסלולים בכל הנוגע לשיקולים הבאים:

*שיקולי הוצאה מוכרת לצרכי מס – בכל הנוגע לשיקול זה, אין הבדל בין שני המסלולים ושניהם שווים ברמת ההוצאה.

*שיקולי שדרוג או החלפת מוצר בעתיד - בשני המסלולים אנו תומכים בצרכי הלקוח ובהחלפת הציוד למוצרים מתקדמים יותר או מותאמים לצרכים המשתנים של הלקוח.

*שיקולי שירות שוטף ואחזקת המוצר - במסלול הרכישה השירות ניתן לתקופה של  12-36 חודשים ממעמד הרכישה ולאחר מכן נותר לשיקוליו של בית העסק, האם לחדש את השירות מידי שנה או לצרוך שרות בהתאם לצורך. במסלול השכירות מחיר השרות השוטף מגולם בתוך מחיר השכירות החודשי של המוצר ולכן הוא יקר יותר.

השארת פרטים / הצעת מחיר
מסלול רכישה
מסלול רכישה
מסלול רכישה
מסלול רכישהמסלול רכישהמסלול רכישה
השארת פרטים / הצעת מחיר